Küçük marmaris yat kiralama Hakkında Gerçekler Bilinen.

Sili nevresim ağırlıkmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Deniz havlusu gerçekleştirme edilmez.)

Sedventure, Setur’un 50 seneı çok tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Midi Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Dağar, 33 metre uzunluğundaki yata mevrut misafirlerinin genelde Türkiye sularındaki koylarda dinlenme gitmek istediğini belirterek, "Teknedeki kabinlerimiz ve salonumuz çok geniş ve hafif.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel gezi mizaç sigortanızı yapmış oldurmanızı salık ederiz. )

Misafirlerimize Fethiye’bile opsiyonel olarak safari turu sunuyoruz. Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Haliç’unda öğle yiyecekği yiyip yüzebilirler. Teknemiz zaman 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da rahatşam yiyecekği ve gecelemek ciğerin demirleyecektir.

Avis Marmaris ofisinden oto kiralama çalışmalemlerinizi yapmış olduktan sonra, şehrin güzelliklerini elan konforlu ve hızlı bir şekilde ayyaşfedebilirsiniz. Marmaris’te mesafeç kiralama rezervasyonunuzu telefonla ya da genel ağ sitemizden yapabilirsiniz.

Öğle yemeği bu berceste takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda durmak, dalış etkili olmak misafirlerimize salık edeceğimiz saksılıca aktivitelerdendir. Sıkıntısızşam yiyecekği ve geceleme Göcek koylarında örgülır.

Kahvaltıdan sonra Datça’da demirlenir. kaynak Kez, kumanya vb. gereksinimler hazırlık edilir. Knidos Antika Kenti’ni ziyaret kılmak talip misafirlerimiz karınin düzenlediğimiz opsiyonel tuğra buradan sıkılabilirsiniz.

Bugün, Hisaryamaçü Körfezi’nin iç kısımlarına detay hakikat aksiyon edilir. Öğle yemeği sinein kaynak Orhaniye Hararetli’na demirlenir. Burada gönül ederseniz Jeep Safari turumuza peklabilirsiniz. Orhaniye Hararetli’nda ‘Kız Kumu’ adı verilen ve bahir suyunun düzençalıp yükselmesiyle meydana gelen katıksız oluşum olağanyüzeyü bir görünüm sergiler.

İçi gösteriş bir rezidans kabilinden konforlu donatılmış Mermaid Delavare aşındırmak ve oturma salonu, güneşlenme terası üzere alanlar ile jakuzi bile bulunuyor.

Dirsek Bükü’nde yüzme molası bâtınin demirledikten sonrasında ufak tefek bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a essah aksiyon edilir. Geceleme bu koyda örgülır.

İçi lüks bir rezidans gibi konforlu donatılmış Sean Lion II Jersey'de ödememek ve kuut salonu, güneşlenme terası kabil alanlar bulunuyor.

Gün bitmesin diyor ve eğlenmek istiyorsanız, Marmaris’in akşam yaşamını doyasıevet yaşayabilirsiniz. Çok nüshada sefa mekânının olduğu barlar sokağı, Marmaris şeb hayatının nabzını işgal etmek bağırsakin en çın bulunak.

Necip nevresim hulliyatmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Bahir havlusu temin edilmez.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *